Saç Ekimi Saç Ekimi

Saç Ekimi

Innovatif dokunuşlar!

Regium Hairtransplant uzmanları sektörel deneyimleri ve sanat anlayışları sayesinde, saç ekimi tedavileri ile size yardımcı oluyor.

İletişim Saç Ekimi
Maksimum Yoğunluk Maksimum Yoğunluk

Maksimum Yoğunluk

Saçlarınız eski doğallığına kavuşuyor.

Saç ekimi tedavisi ile kendi saç köklerinizi, saçsız alanlarınıza uzman dokunuşumuz ile nakil ediyor ve doğal saçlara sahip olmanızı sağlıyoruz.

İletişim Maksimum Yoğunluk
Şubelerimiz Şubelerimiz

Şubelerimiz

Deneyimli uzmanlarımız size Edirne ve İstanbul'da tedavi imkanı sağlıyor

Türkiye'nin kurumsal saç ekimi markası Regium Hairtransplant ulaşılabilirlik ilkesiyle size çok yakın.

İletişim Şubelerimiz

REGIUM

Devam Et

NEDEN REGIUM

Regium Hairtransplant ile Saç Ekimi Gerçekleştirmek İçin Sebepler

 • 10+ yıl saç ekimi deneyimi

  10+ yıl saç ekimi deneyimi

 • FUE Tedavilerinde uzmanlaşmış

  FUE Tedavilerinde uzmanlaşmış

 • Günlük sadece 1 adet hasta kabulü

  Günlük sadece 1 adet hasta kabulü

 • Bizzat deneyimli uzmanlar tarafından tedavi imkanı

  Bizzat deneyimli uzmanlar tarafından tedavi imkanı

 • Yenilikçi Regium Hairtransplant çözümleri

  Yenilikçi Regium Hairtransplant çözümleri

 • Günden güne tavsiyeler ile büyüyen saç ekim kliniği

  Günden güne tavsiyeler ile büyüyen saç ekim kliniği

İLETİŞİM

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇ

Saç Ekimi Tedavisi

Saç Ekimi Tedavisi

Saç Ekimi tedavisi verici bölgede bulunan sağlıklı ve yoğun saçların, saçsız olan alıcı bölgelere naklidir.

Devam Et
Sakal Ekimi Tedavisi

Sakal Ekimi Tedavisi

Sakal Ekimi Tedavisi ile seyrek yada köse sakal hatlarına sahip olan kişilere saç nakli ile yeni yoğun sakal ve bıyık hatları oluşturulur.

Devam Et
Kaş Ekimi Tedavisi

Kaş Ekimi Tedavisi

Kaş Ekimi tedavisi ile birlikte tamamen dökülmüş ya da zayıf olan kaş hatlarının yoğunlaştırılması sağlanır.

Devam Et

İNOVATİF DOKUNUŞLAR

Regium Soft

Regium Soft Anestezi ile tedavi konforunuzu arttırıyoruz. Cihazımızın özel basınç sistemi ile lokal anestezi aşamasını tamamen ağrısız, rahat ve konforlu bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Regium Soft

Safir Elmas Kalemi

Kanal aşamasında artık demir bıçakların yanı sıra gerçek elmas bıçaklarda kullanılabilmektedir. Hastalarımız özgürce tedavi öncesinde kullanılacak ekipmanı seçebilmektedirler.

Safir Elmas Kalemi

Choi Kalemleri

Choi Kalemleri mevcutta yoğun saçı olan ancak saç yoğunluğunu arttırmak isteyen hastalarda kullanılabilmektedir. Choi Kalemleri her saç için uygun değildir ve uzmanın uygun görmesi durumunda kullanılır.

Choi Kalemleri

REGIUM

HAZIR MISINIZ

Ömür boyu unutamayacağınız bu deneyime hazır mısınız?

Regium Hairtransplant İstanbul ve Edirne’de gerçekleştirdiği başarılı saç ekimi operasyonlarını oluşturduğu kalite prensiplerine borçludur. İşlem gününde tek tedavi edilen hasta olmanız, sabit uzmanların tüm işlemleri bizzat gerçekleştirmesi ile istediğiniz sonucu elde etmeniz kaçınılmazdır. Regium Hairtransplant, saç ekimi tedavilerinin yanı sıra hastalarına 5 yıldızlı grand hotel konaklamaları, VIP ulaşım, tercümanlık ve ameliyat sonrası 7/24 destek sağlamaktadır. Bizimle elde edeceğiniz deneyim o kadar iyi olacak ki bunu arkadaş ve aile çevrenizle severek ve gururla paylaşacaksınız.

İLETİŞİM
Levent E. / FUE Saç Ekimi Maksimum

HASTALARIMIZIN DÜŞÜNCELERİ

Levent E. / FUE Saç Ekimi Maksimum

Çevreme ve aileme göre belki saçlarımda bir sorun yoktu. Ancak ben aynaya baktığımda bazı şeylerin eskisi gibi olmadığını düşünüyordum. Bu sebeple saç ekimi ile tanıştım ve araştırmaya başladım. Araştırmalarım sonucu bir çok merkezle tanışma fırsatım oldu. Aralarında Regium Hairtransplant da vardı. Regium ile iletişim kurduktan sonra bazı detaylar beni çok etkiledi. Öncelikle tedavinin hem İstanbul ve Edirne’de yapılabilmesi benim için büyük kolaylıktı çünkü ben Edirne’de ikamet ediyordum. Onun yanı sıra tedaviyi gerçekleştirecek uzmanlar yıllardır sabit kadro olarak çalışmakta ve tüm tedavileri bizzat gerçekleştirmekteler. Neticede elde edeceğiniz sonuç, çalıştığınız uzmanın niteliği ve el becerisi ile oluşmakta. Bu kaliteyi de Regium Butik Exklusive olarak adlandırdıkları prensip ile korumaktalardı yani işlem günü tedavi edilecek hasta ben olacaktım. Bunun tüm hastalarda geçerli olduğu ve bir kurum kültürü olduğunu öğrendim. Son olarakta benimle iletişim kuran danışmanımın iletişimi beni çok etkiledi çünkü yalan ve hayali vaadlerden uzak gerçekçi bir duruş sergiledi. Henüz 12. ayımızı tamamlamadık ama sonucum gerçekten beni çok tatmin ve mutlu ediyor. Beni her zaman destekleyen, ilgi ve alakayı eksik etmeyen Regium Hairtransplant ailesine çok teşekkür ederim ve düşünenlere bu güzel deneyimi Regium ile gerçekleştirmelerini tavsiye ederim.

SÜREÇ NASIL İLERLER?

Sadece 3 adımda saç ekimi tedavisi

Ön muayene ve tanışma süreci

Sizi öncelikle tanımak istiyoruz. Tanışmamız vesilesiyle beklentinizi ve sizi rahatsız eden koşulları dinliyoruz. Ardından detaylı bir saç analizi gerçekleştirerek, mevcut koşulların tedaviye elverişli olup olmadığını değerlendiriyoruz. Unutmayın ki saç ekimi tedavisi her kişiye uygulanabilecek bir tedavi değildir. Bu konuda mağdur olmamanız için size yardımcı oluyoruz.

Analiz sonucu ve teklif

Ön görüşmemiz ve analizimden sonra şayet tarafımızdan tedavi için uygun olarak değerlendirilmeniz doğrultusunda sizin için özel tedavi protokolü ve teklif oluşturuyoruz. Tüm tedavi protokolleri ve teklifler kişiye özeldir. Çünkü her danışanın saç açıklığı durumu, donör yapısı, saç kalitesi ve hasta öyküsü farklıdır.

Randevu oluşturma ve tedavi

Regium Hairtransplant ile saç ekimi işlemi gerçekleştirmeye karar vermeniz durumunda sizinle bir tarih planlaması gerçekleştiriyoruz.

REGIUM BUTIK EXCLUSIVE

Regium Butik Exclusive nedir?

Regium Hairtransplant başarılı sonuçlarını oluşturduğu tedavi prensiplerine borçludur. Merkez olarak hastaların fabrikasyon usulünde tedavi edilmesine karşıyız. Çünkü doğal ve sürdürebilir sonuçların, işlemi gerçekleştiren yetkili uzmanın niteliği sonucunda oluştuğunun farkındayız. Bu bilinçle, merkezimizde günlük olarak sadece 1 adet hasta kabulü yaparak tüm tedavilerin bizzat yetkili sabit uzman tarafından gerçekleştirilmesini sağlamaktayız. Her hastamız bizim için çok kıymetlidir. Bu sebeple tedavinizi oldu bittiye getirmeden, özenle ve ilgiyle gerçekleştiriyoruz. Unutmayın, sizin saçınız bizim sanat eserimiz.

Regium Butik Exclusive avantajları

 • İşlemler yetkili uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilir.

 • Fabrikasyon sistemi yani ayni günde çoklu hasta kabulü yoktur. İşlem günü tek hasta sizsiniz.

 • Oldu bitti, zaman baskısı olmadan özenle işleminiz gerçekleşir.

 • Devamlılığı olan kalıcı sonuçlar elde edersiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Merak Ettikleriniz

Saç ekimi tedavisi için uygun olduğumu nasıl anlarım?

Saç ekimi işlemi 18 yaşından büyük olan her hastaya uygulanabilir. Ancak bu işlem için dikkat edilmesi gereken bazı etkenler mevcuttur. Bu etkenler, danışanlarımızın hepsinde farklılık gösterecektir. Hastanın yaşı, akut ya da kronik rahatsızlıklarının olup olmadığı, hastanın ilaç kullanımı, saçların dökülme derecesi, alım yapılacak donör alanının uygunluğu ve hastanın beklentisi olarak belirlenebilir. Bu etkenler doğrultusunda yapılacak konsültasyonda (muayenede) uygun bir aday olup olmadığınız tespit edilir.

Graft nedir?

Graft, içerisinde 1 ila 5 adete kadar saç kökü bulunan doku parçasıdır. Graftler özel bir ekipman yardımı ile donör (verici bölge) alanından iz bırakmadan alınarak, ihtiyaç duyulan bölgelere nakil edilirler. Saç köklerinin doku halinde alınması, onların beslenmesini ve ekilecekleri alanlara adapte olmasını sağlamaktadır.

Kaç Grafte ihtiyacım var?

Saç ekimi tedavisi, kişiye özel olan ve kişiden kişiye farklılık gösterebilen bir tedavidir. İşlem esnasında ihtiyaç duyulan graft sayısı, hastanın hedef bölge talebine ve donör bölgenin verimliliği ile ölçülür. Donör bölge kaynaklarının yeterli olmasıyla, tedavilerimizde alınabilecek maksimum sayıda graft ile işlem sağlanabilmektedir.

Maksimum Graft nedir?

Maksimum Graft, saç ekimi seansında ekilebilecek en maksimum sayıda Graft anlamına gelmektedir. Saç ekimi tedavisinde, donör bölgeden alınan graftler, bir daha donör bölgede uzamamaktadır. Alındıkları andan itibaren ekilecek alanlara nakil edilirler ve orada uzamaya başlarlar. Ancak, faydalandığımız bilimsel araştırmalar, gereğinden fazla graft ekiminin riskli olduğunu belirtmişlerdir. Tedaviden sonra yeni ekilen dokular adaptasyon sürecine girer ve beslenmeye ihtiyaç duyarlar. Bu sebeple insan vücudu kan dolaşımını arttırarak, dokuları beslemeye çalışır. Ancak, gereğinden fazla bir graft ekiminden sonra, bünyemiz tüm dokuları beslemeye yeterli dolaşımı sağlayamaz ve ekilen fazla graftler beslenemedikleri için zarar görür. Bu sebeple seanslarımızda 4500 Graftten fazla bir ekim yapmayarak, ekilen graftlerin zarar görmesini engellemekte ve donör kaynakları gereksiz tüketmemekteyiz.

Saç ekimi tedavisi hastanede mi gerçekleştirilir?

Saç ekimi tedavilerimiz, tüm hijyen koşullarına uygun bir biçimde özel hastane ortamında gerçekleştirilmektedir.

Saç ekimi tedavisi doktor tarafından mı yapılır?

Saç ekimi tedavilerimiz doktor gözetimi ve önderliğinde, deneyimli saç ekim uzmanları tarafından gerçekleştirilir.

REGIUM HAIRTRANSPLANT ŞUBELERİ

Regium Hairtransplant olarak Türkiye’de iki ayrı lokasyonda işlemler gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. İstanbul ve Edirne lokasyonlarında hem yerli hem yabancı hastalarımıza, Regium Boutique konzeptinde tedaviler gerçekleştirmekteyiz.